• facebook googleplus youtube

 • plpl

 • Poszukujemy dystrybutorów firmy SERON. Jesteś zainteresowany współpracą? Dowiedz się więcej


  SERON – Polski producent maszyn CNC

   

  Nadajemy kierunek branży CNC

  Wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn stawia markę Seron na wysokiej pozycji wśród producentów przemysłowych maszyn CNC. W ofercie firmy znajdują się urządzenia przeznaczone do użytku w branży stolarskiej, drzewnej, reklamowej, konstrukcyjnej, przemysłowej, elektronicznej, oraz do obróbki tworzyw sztucznych.

  Profesjonalne maszyny CNC

  Maszyny Seron to efekt połączenia wiedzy, umiejętności i pasji. Powstają w oparciu o nowe technologie oraz innowacyjne koncepcje tworzone przez specjalnie do tego powołany zespół badawczo – rozwojowy. Dzięki temu oferta Seron charakteryzuje się różnorodnym asortymentem bardzo wysokiej klasy. Trzon produkcji stanowią plotery frezujące CNC, plotery laserowe, plotery plazmowe i grawerki laserowe. W sprzedaży znajdują się także laminatory, zgrzewarki, oczkarki, gilotyny oraz prasy termotransferowe.

  Zaufanie na solidnych podstawach

  Maszyny sygnowane marką Seron to urządzenia powstające w Polsce w firmie ze 100% polskim kapitałem. Dzięki temu klient przed zakupem maszyny może przekonać się osobiście o jej możliwościach, przetestować ją w siedzibie firmy na własnym projekcie oraz zobaczyć miejsce, w którym została wyprodukowana. Liczne medale, bogate doświadczenie i tysiące pozytywnych recenzji od klientów stawiają Seron w bardzo dobrym świetle jako kontrahenta biznesowego.

  Indywidualne podejście

  Bogata oferta marki Seron daje klientowi duże możliwości wyboru maszyny jak najlepiej dopasowanej do jego potrzeb. Pozostaje ona jednak bardzo elastyczna w stosunku do przedsiębiorców, których proces technologiczny produkcji wymaga indywidualnych rozwiązań. Firmę Seron cechuje kompleksowe podejście do klienta, innowacyjność stosowanych koncepcji oraz rzetelność w biznesie.

  Obrabiarki Seron są przyszłością wielu producentów. Sprawdzają się zarówno w dużych i małych, przedsiębiorstwach. Umożliwiają automatyzację produkcji i dzięki temu obniżenie jej kosztów. Przekłada się to na większą wydajność przedsiębiorstwa. To rozwiązanie godne polecenia dla wszystkich, którzy cenią sobie czas, funkcjonalność, wysoką jakość.

  Aktualności
  Realizacja: rychlak.design