• facebook googleplus youtube

  • plpl


  • Kontakt

    Doradcy Techniczno-Handlowi

    tel. 15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Sławomir Wołek plotery CNC frezujące, laserowe, plazmowe

    Sławomir Wołek
    Plotery: frezujące, laserowe CO2, wycinarki plazmowe CNC
    kom. 603-387-374, wew. 106
    e-mail: slawomir.wolek@seron.pl

    Rydz Krystian

    Krystian Rydz
    Plotery: frezujące, laserowe CO2, wycinarki plazmowe CNC
    kom. 691-989-723, wew. 103
    e-mail: krystian.rydz@seron.pl

    Jonatan_Andrzejak_Dział_Handlowy

    Jonatan Andrzejak
    Plotery: frezujące, laserowe CO2, wycinarki plazmowe CNC
    kom. 697-500-307, wew. 107
    e-mail: jonatan.andrzejak@seron.pl

    Andrzej_Borowy

    Andrzej Borowy
    Plotery: frezujące, laserowe CO2, wycinarki plazmowe CNC
    Urządzenia dla branży reklamowej
    kom. 795-445-326, wew. 105
    e-mail: andrzej.borowy@seron.pl

    Damian_Czochara

    Damian Czochara
    Plotery: frezujące, laserowe CO2, wycinarki plazmowe CNC
    kom. 603-629-633, wew. 104
    e-mail: damian.czochara@seron.pl

    Zarząd Spółki

    tel. 15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Artur_Kolodziejczyk

    Artur Kołodziejczyk
    Prezes Spółki
    Sekretariat Prezesa Spółki
    wew. 102
    e-mail: sekretariat@seron.pl

    Biuro

    Sekretariat

    tel. 15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Kesja_Siembida

    Kasjana Siembida
    wew. 102
    kom. 781-461-161
    e-mail: kasjana.siembida@seron.pl

    Biuro Obsługi Klienta

    tel. 15 814 24 02 15 838 10 60 15 814 29 47 15 814 29 48

    Buchaj

    Renata Buchaj
    wew. 101
    kom. 601-597-298
    e-mail: biuro@seron.pl

    róg

    Monika Róg
    wew. 101
    kom. 601-597-298
    e-mail: biuro@seron.pl

    klaudia_dybus

    Klaudia Dybus
    wew. 101
    kom. 601-976-286
    e-mail: klaudia.dybus@seron.pl

    Sajda-Bienias

    Halina Sajda-Bienias
    wew. 116
    kom. 781-177-791
    e-mail: halina.sajda-bienias@seron.pl

    Serwis

    Plotery frezujące, laserowe, plazmowe

    tel. 15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Kuna Kamil

    Kamil Kuna
    Kierownik Serwisu
    kom. 662-261-562, wew. 115
    e-mail: seron@seron.pl

    Plotery laserowe

    tel. 15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Dymek_marcin

    Marcin Dymek
    wew. 114
    kom. 602-465-128
    e-mail: lasery@seron.pl

    Gilotyny, Laminatory, Prasy, Plotery tnące, Zgrzewarki, Oczkarki

    tel. 15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    arek tuzim

    Arkadiusz Tuzim
    wew. 113
    kom. 601-983-346
    e-mail: serwis@seron.pl

    Zaopatrzenie

    Zaopatrzenie

    tel. 15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Robert Spinek

    Robert Spinek
    wew. 118
    kom. 795-268-651
    e-mail: robert.spinek@seron.pl

    SERON Kołodziejczyk spółka jawna

    ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 18
    37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

    Oznaczenie Sądu Rejestrowego:
    Sąd Rejestrowy w Rzeszowie, KRS: 0000409681

    NIP: 865-255-74-02, REGON: 180812480
    nr GIOŚ: E0016043WZ



    Realizacja: rychlak.design