• facebook googleplus youtube
  • UE


  • Kontakt

    Doradcy Techniczno-Handlowi

    tel.  15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Andrzej_Borowy

    Andrzej Borowy
    kom. 795-445-326, wew. 105
    e-mail: andrzej.borowy@seron.pl

    Damian_Czochara

    Damian Czochara
    kom. 603-629-633, wew. 104
    e-mail: damian.czochara@seron.pl

    wołek_min

    Sławomir Wołek
    kom. 603-387-374, wew. 106
    e-mail: slawomir.wolek@seron.pl

    Rydz Krystian

    Krystian Rydz
    kom. 691-989-723, wew. 103
    e-mail: krystian.rydz@seron.pl

    graba_min

    Tomasz Grąba
    kom. 697 500 307, wew. 107
    e-mail:tomasz.graba@seron.pl

    Dymek_marcin

    Marcin Dymek
    kom. 602-465-128, wew. 108
    e-mail: marcin.dymek@seron.pl

    burda_mateusz_min

    Mateusz Burda
    kom. 781-007-483, wew. 109
    e-mail: mateusz.burda@seron.pl

    Zarząd Spółki

    tel.  15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Artur_Kolodziejczyk

    Artur Kołodziejczyk
    CEO
    wew. 102
    e-mail: sekretariat@seron.pl

    Biuro

    tel.  15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Buchaj

    Renata Buchaj
    wew. 101
    kom. 601-597-298
    e-mail: biuro@seron.pl

    róg

    Monika Róg
    wew. 101
    kom. 601-597-298
    e-mail: biuro@seron.pl

    klaudia_dybus

    Klaudia Dybus
    wew. 118
    kom. 601-976-286
    e-mail: klaudia.dybus@seron.pl

    Sajda-Bienias

    Halina Sajda-Bienias
    wew. 116
    kom. 781-177-791
    e-mail: halina.sajda-bienias@seron.pl

    Sekretariat

    tel.  15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Kesja_Siembida

    Kasjana Siembida
    wew. 102
    kom. 781-461-161
    e-mail: kasjana.siembida@seron.pl

    Serwis

    Plotery frezujące, plazmowe

    tel.  15 814 24 02      15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Paweł Lorenc
    Serwisant, Instalator ploterów frezujących
    kom. 694-580-750
    e-mail: pawel.lorenc@seron.pl

    Marcin Adamczyk
    Serwisant, Elektronik, Instalator ploterów frezujących i plazmowych
    kom. 691-594-952
    e-mail: marcin.adamczyk@seron.pl

    Krzysztof Dziadura
    Serwisant, Elektronik, Instalator ploterów frezujących i plazmowych
    kom. 725-055-219
    e-mail: krzysztof.dziadura@seron.pl

    Mariusz Kuna
    Instalator ploterów frezujących
    kom. 601-979-436
    e-mail: mariusz.kuna@seron.pl

    Przemysław Pawełczak
    Serwisant, Instalator ploterów plazmowych
    kom. 603-386-226
    e-mail: przemyslaw.pawelczak@seron.pl

    Plotery laserowe

    tel. 15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Stanisław Cagara 
    wew. 114
    kom. 691 549 329
    e-mail: stanislaw.cagara@seron.pl

    Daniel Herdzik
    wew. 114
    kom. 603 295 561
    e-mail: daniel.herdzik@seron.pl

    Sławomir Kalamarz 
    wew. 114
    kom. 664 094 829
    e-mail: slawomir.kalamarz@seron.pl

    Marcin Fuc
    wew. 114
    kom. 781 216 024
    e-mail: marcin.fuc@seron.pl

    Tomasz Tuzim
    wew. 114
    e-mail: tomasz.tuzim@seron.pl

    Jarosław Kluz
    wew. 114
    e-mail: jaroslaw.kluz@seron.pl

    Zaopatrzenie

    Przemysław Pawełczak

    kom. 603-386-226
    e-mail: przemyslaw.pawelczak@seron.pl

    SERON Kołodziejczyk spółka jawna

    ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 18
    37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

    Oznaczenie Sądu Rejestrowego:
    Sąd Rejestrowy w Rzeszowie, KRS: 0000409681

    NIP: 865-255-74-02, REGON: 180812480
    nr GIOŚ: E0016043WZ


    Realizacja: rychlak.design