• facebook googleplus youtube
  • UE


  • Kontakt

    Dział Techniczno-Handlowy

    Damian_Czochara

    Damian Czochara
    kom. +48 603-629-633, tel. +48 15 814 29 47 wew. 104
    e-mail: damian.czochara@seron.pl

    martin_min

    Martin Studenič
    kom. +48 697-500-307, tel. +48 15 814 29 48 wew. 111
    e-mail: martin.studenic@seron.pl

    wołek_min

    Sławomir Wołek
    kom. +48 603-387-374, tel. +48 15 814 24 02 wew. 106
    e-mail: slawomir.wolek@seron.pl

    burda_mateusz_min

    Mateusz Burda
    kom. +48 781-007-483, tel. +48 15 838 10 60 wew. 109
    e-mail: mateusz.burda@seron.pl

    Dymek_marcin

    Marcin Dymek
    kom. +48 602-465-128, tel. +48 15 838 10 60 wew. 108
    e-mail: marcin.dymek@seron.pl

    Rydz Krystian

    Krystian Rydz
    kom. +48 691-989-723, tel. +48 15 814 24 02 wew. 103
    e-mail: krystian.rydz@seron.pl

    Andrzej_Borowy

    Andrzej Borowy
    kom. +48 795-445-326, tel. +48 15 814 29 48 wew. 105
    e-mail: andrzej.borowy@seron.pl

    lukasz-skrzypczak

    Łukasz Skrzypczak
    kom: +48 601 180 387, tel: 15 814 24 02 wew. 110
    e-mail: lukasz.skrzypczak@seron.pl

    piotr_jazwinski_min

    Piotr Jaźwiński
    kom: +48 699 713 064, tel: 15 814 24 02 wew. 107
    e-mail: piotr.jazwinski@seron.pl

     

    Oddział Bydgoszcz

    michał wiesner dystrybutor

    Michał Wiesner
    kom. +48 604-190-128
    e-mail: michal.wiesner@seron.pl

     

    Zarząd Spółki

    tel.  15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Artur_Kolodziejczyk

    Artur Kołodziejczyk
    CEO
    wew. 102
    e-mail: sekretariat@seron.pl

    Biuro

    tel.  15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    ILO_9689

    Halina Sajda-Bienias
    tel.  15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48  wew. 116

    e-mail: halina.sajda-bienias@seron.pl

    Sekretariat

    tel.  15 814 24 02    15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Kesja_Siembida

    Kasjana Siembida
    wew. 102
    kom. 781-461-161
    e-mail: kasjana.siembida@seron.pl

    Serwis

    Plotery frezujące, plazmowe

    tel.  15 814 24 02      15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Krzysztof Sanecki
    Serwisant, Instalator ploterów frezujących
    kom. 725-055-219
    e-mail: krzysztof.sanecki@seron.pl

    Grzegorz Żurawski
    Technik, Elektronik,
    kom. 661-348-761
    e-mail: grzegorz.zurawski@seron.pl

    Paweł Lorenc
    Serwisant, Instalator ploterów frezujących
    kom. 694-580-750
    e-mail: pawel.lorenc@seron.pl

    Marcin Adamczyk
    Serwisant, Elektronik, Instalator ploterów frezujących i plazmowych
    kom. 691-594-952
    e-mail: marcin.adamczyk@seron.pl

    Mariusz Kuna
    Instalator ploterów frezujących
    kom. 601-979-436
    e-mail: mariusz.kuna@seron.pl

    Przemysław Pawełczak
    Serwisant, Instalator ploterów plazmowych
    kom. 603-386-226
    e-mail: przemyslaw.pawelczak@seron.pl

    Marcin Sanecki
    Programista cnc
    kom. 699-713-065
    e-mail: marcin.sanecki@seron.pl

    Marcin Oklecinski
    Programista cnc
    kom. 691-611-316
    e-mail: marcin.oklecinski@seron.pl

    Sylwester Paterek
    Programista cnc
    kom. 699-713-063
    e-mail: sylwester.paterek@seron.pl

    Lasery fiber, plotery laserowe, znakowarki

    tel. 15 838 10 60    15 814 29 47    15 814 29 48

    Sławomir Kalamarz 
    wew. 114
    kom. 664-094-829
    e-mail: slawomir.kalamarz@seron.pl

    Szymon Bednarczyk
    wew. 114
    kom. 601-976-286
    e-mail: szymon.bednarczyk@seron.pl

    Marcin Fuc
    wew. 114
    kom. 781-216-024
    e-mail: marcin.fuc@seron.pl

    Paweł Furtak
    wew. 114
    kom. 661-614-240
    e-mail: pawel.furtak@seron.pl

    Stanisław Cagara 
    wew. 114
    kom. 691-549-329
    e-mail: stanislaw.cagara@seron.pl

    Daniel Herdzik
    wew. 114
    kom. 603-295-561
    e-mail: daniel.herdzik@seron.pl

    Zaopatrzenie

    Wojciech Chmielewski

    kom. 795-268-651
    e-mail: wojciech.chmielewski@seron.pl

    SERON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 18
    37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

    Oznaczenie Sądu Rejestrowego:
    Sąd Rejestrowy w Rzeszowie, KRS: 0000834052

    NIP: 865-255-74-02, REGON: 180812480
    nr GIOŚ: E0016043WZ

    Nr rachunku: 71 1750 1341 0000 0000 2616 3366
    BNP Paribas Bank Polska SA


    Realizacja: rychlak.design