Centra obróbcze CNC

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Głównymi produktami w ofercie firmy Seron są profesjonalne Centra obróbcze CNC. Są produkowane w oparciu o innowacyjne technologie i dzięki swoim właściwościom pozwalają na precyzyjną obróbkę wielu różnego rodzaju materiałów inżynierskich.

Czym są obrabiarki CNC?

Frezarki CNC to wielofunkcyjne urządzenia znajdujące swoje zastosowanie w każdej branży. Służą do ubytkowej obróbki materiałów takich jak: metale miękkie, kompozyty, tworzywa sztuczne, płyty drewnopochodne, drewno lite itp. Pozwalają podnieść wydajność procesu produkcyjnego nawet o kilkaset procent, pozwalając wykonać projekty z zachowaniem najwyższej precyzji i dokładności. W dużym stopniu zmniejszają uzależnienie ciągłości produkcji od człowieka, jednocześnie fizycznie go odciążając.

Dlaczego warto postawić na plotery frezujące wyprodukowane w Polsce?

W asortymencie posiadamy plotery CNC w trzech seriach Standard, Expert oraz Pro. Różnią się od siebie głównie sztywnością konstrukcji, prędkościami i precyzją obróbki, ale również opcjami wyposażenia. Każda oferowana frezarka posiada solidny stalowy, spawany korpus, żebrowane stalowe elementy jezdne z dodatkami kompozytowymi, dzięki czemu maszyny te cechują się dużą sztywnością i wytrzymałością na przeciążenia nawet podczas dynamicznej pracy i przejazdów. Do budowy naszych obrabiarek wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne napędy oraz precyzyjne systemy łożyskowania zapewniające duże prędkości pracy, wysoką dokładność i wieloletnią trwałość.

Profesjonalne, przemysłowe serce obrabiarki

Każda seria obrabiarek oparta jest na przemysłowym systemie sterowania czasu rzeczywistego, który umożliwia dwukierunkową komunikację z kluczowymi komponentami, dzięki czemu możemy aktywnie monitorować i korygować ich parametry. Choć posiada szeroki wachlarz zaawansowanych funkcji, obsługa maszyny jest intuicyjna i prosta. Implementowane sterowanie posiada niemal nieograniczone możliwości, które także mogą być personalizowane w zależności od potrzeb klienta.

Maszyny szyte na miarę

Na bazie konstrukcji serii Pro i Expert, zostały opracowane rozwiązania dedykowane odbiorcom o określonym charakterze produkcji. Dla Klientów działających w branży reklamowej skonfigurowaliśmy Centrum Obróbcze AdMaker na bazie serii Expert ze stołem próżniowym do szybkiego i skutecznego mocowania każdego rodzaju materiałów. Multifunkcyjność obrabiarki zapewnia elektrowrzeciono pracujące w duecie z modułem noża oscylacyjnego z bigownikiem i pisakiem. Tak szerokie spektrum zastosowań jest szczególnie doceniane w tej branży. Branża przemysłowa w której najczęściej obrabia się metale zawsze stawia na najwyższą precyzję i powtarzalność, dlatego Hardline dedykowany dla tej branży oparliśmy na najsztywniejszej konstrukcji serii Pro. Stół do mocowania mechanicznego wykonany jest z litej stali, co pozwala bezpiecznie umiejscowić materiał, przygotowując go do agresywnej i dynamicznej obróbki. Seria Pro stała się także bazą dla Zautomatyzowanego Centrum Obróbczego ProNest przeznaczonego dla producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Choć konfigurację tej maszyny także można dowolnie zmieniać, polecamy wybór prześwitu osi Z w zakresie 150-200mm, który pozwoli uzyskać optymalną dynamikę pracy. Wydajne elektrowrzeciono oraz agregat wiertarski w które wyposażyliśmy centrum ProNest doskonale sprawdzi się w nestingu i nawiertach pionowych płyt drewnopochodnych oraz frezowaniu frontów meblowych czy płaskorzeźb. Błyskawiczna zmiana narzędzia dzięki rewolwerowemu magazynowi narzędzi minimalizuje puste przejazdy.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży CNC, a nasze produkty powstają z pasji do nowoczesnych technologii. Każda maszyna wykonywana jest z dbałością o najdrobniejszy detal. Ciągle się rozwijamy, dlatego maszyny które znacie z przed dziesięciu, pięciu czy nawet dwóch lat zupełnie ewoluowały. Poznaj nas i sprawdź, jak udoskonalamy nasze produkty. Ty też możesz mieć w tym udział.