Program AdekoCAM

Zapytaj o ofertę
Kategoria:

Opis

Oprogramowanie AdekoCAM to kompletne i w pełni profesjonalne rozwiązanie do nestingu i produkcji frontów meblowych. Oprogramowanie AdekoCAM jest wyposażone w rewelacyjny i bardzo prosty w obsłudze moduł PART CAM, który umożliwia intuicyjne tworzenie dowolnych modeli frontów meblowych, zarówno wzorów jednostkowych, jak i modeli parametrycznych.

PART CAM umożliwia dwa sposoby rysowania – pierwszym jest rysowanie frontów z użyciem narzędzi typu CAD, takich jak offset czy przycinanie, które pozwalają na sprawne i szybkie rysowanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów, drugim sposobem rysowania jest wstawianie do elementu gotowych makr, zapewniających parametryczność noworysowanego elementu. Możliwe jest stworzenie wzoru, który będzie dopasowywał się do dowolnych wymiarów elementu. AdekocAM wyposażone jest też w pełni parametryczną bibliotekę ponad 100 gotowych do produkcji frontów.

Program AdekoCAM zapewnia też między innymi zaawansowane opcje obróbki, indywidualne procedury obróbki i przejrzysty sposób konfiguracji nestingu. Wyposażony jest również w funkcję Boss Monitor umożliwiającą podgląd prowadzonych w firmie prac w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na Ziemi. Przejrzysty interfejs oprogramowania umożliwia łatwe gospodarowanie czasem pracy oraz zleceniami.

AdekoCAM współpracuje z większością maszyn nestingowych dostępnych na polskim rynku, w tym maszynami nestingowymi firmy SERON. Wyłącznym dystrybutorem programu AdekoCAM w Polsce jest firma Lignumsoft.