Asko

Opublikowano: 28 września 2021

2021

Firma
 ASKO Producent Galanterii Skórzanej

Strona www
www.asko-rymanow.pl

Miejscowość
Rymanów

Firma

Rymanowskie tradycje związane z przemysłem garbarskim i kaletniczym sięgają roku 1947 kiedy to powstała pierwsza w tym rejonie spółdzielnia garbarska. W latach 70-tych powstała spółdzielnia produkcyjna ASKO, która od samego początku produkowała wyroby ze skóry naturalnej.

W 2005r. spółdzielnia przekształcona została w ASKO Zakład Przemysłu Skórzanego Spółka z o.o. i w tej formie funkcjonujemy do dnia dzisiejszego

Główny profil działalności firmy to produkcja galanterii skórzanej takiej jak: teczki, aktówki, torebki damskie, plecaki, portfele, paski, wizytowniki, etui, banknotówki itp.

Wdrożenie

W Rymanowie w firmie Asko został uruchomiony ploter frezujący serii Standard o polu roboczym 1500x2000mm. Obrabiarka będzie służyć do produkcji galanterii skórzanej, dlatego też została wyposażona w moduł z pneumatycznym nożem oscylacyjnym oraz krążkowym, rastrowy stół próżniowy podzielony na 4 sekcje został wyposażony w 5 baz pozycjonujących.
Dziękujemy ASKO Producent Galanterii Skórzanej w Rymanowie za wybranie naszej oferty. Mamy nadzieję, że zaproponowana konfiguracja spełni Państwa oczekiwania oraz zaspokoi potrzeby zakładu produkcyjnego!
Poznaj centrum obróbcze Standard