Wybraliśmy Seron, bo...

Wywiad z Mar-Plex

Firma Seron umacnia swoją markę od wielu lat. Dzieje się to między innymi dzięki stałym klientom, którzy ponownie sięgają po nasze maszyny obserwując nasz postęp i rozwijając się razem z nami. Jedną z nich jest firma MAR-PLEX z Poznania, działająca w branży reklamowej.

Czym się zajmuje firma MAR-PLEX i od jak dawna działacie?
Od 2004 roku zajmujemy się produkcją elementów reklamowych, elementów linii produkcyjnych, specjalizujemy się w produkcji artykułów z plexi. Na przestrzeni lat wraz z rosnącym doświadczeniem i zapotrzebowaniem na rynku rozszerzyliśmy swoją ofertę, dzięki innowacyjnemu parkowi maszynowemu możemy świadczyć szeroki wachlarz usług w dziedzinie produkcji reklam oraz elementów z tworzyw sztucznych czy drewnopodobnych.

Zakres obrabianych materiałów rzeczywiście jest szeroki, więc pewnie współpracują Państwo z klientami z wielu branż. Kto najczęściej jest odbiorcą Państwa usług?
Współpracujemy z firmami z całej Polski, jesteśmy podwykonawcą dla wielu agencji reklamowych, firm targowych, firm produkcyjnych, muzeów czy teatrów. Dzięki stałej, sprawdzonej i wykwalifikowanej kadrze pracowników jesteśmy w stanie wykonywać nawet najtrudniejsze projekty. Cenimy wiedzę naszych pracowników, to dzięki nim możemy stale się rozwijać i realizować różnego rodzaju zlecenia.
Często firmy, z którymi współpracujemy od lat, szukają u nas pomocy w nietypowych realizacjach, ponieważ na podstawie wieloletniej współpracy wiedzą, że zawsze staramy się pomóc w każdej nawet najbardziej nietypowej sytuacji. Głównie wykonujemy usługi dla firm, ale zdarza się współpracować z klientami indywidualnym.

Z jakimi wyzwaniami musi się mierzyć firma MAR-PLEX? Dlaczego zaczęli Państwo rozważać zakup centrum obróbczego CNC?
Wyzwań w tych czasach jest dużo – od technologicznych po branżowe. Aby utrzymać się na pozycji, którą wypracowaliśmy sobie przez lata musimy się rozwijać i być bardzo elastyczni dla Klienta. Zależy nam abyśmy byli konkurencyjni jeżeli chodzi o jakość produktów przez nas wytwarzanych, czas realizacji czy cenę.

Przez dynamiczny i zmieniający się cały czas rynek na przestrzeni ostatnich lat sukcesywnie podejmowaliśmy decyzje o rozszerzeniu naszego parku maszynowego. Chcieliśmy być maksymalnie niezależni, często nasi Klienci wymagają bardzo szybkich terminów realizacji – dzięki frezarkom i laserom jesteśmy w stanie spełniać ich oczekiwania, a dzięki temu często wracają do nas z kolejnymi zamówieniami.

Jak trafili Państwo na firmę Seron i dlaczego wybrali właśnie tą markę?
Wiele lat temu natrafiliśmy na firmę Seron w trakcje research’u w Internecie. Szukaliśmy firmy do serwisu poprzednich maszyn. W trakcie współpracy z firmą Seron okazało się, że jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, podejścia do klienta oraz zaproponowanych cen za nowe maszyny CNC.

Jaką konfigurację Państwo wybrali i w jakich materiałach pracuje?
Posiadamy trzy frezarki CNC serii Expert. Najstarszą z nich o polu roboczym 2000x4000mm kupiliśmy w roku 2012, kolejną o takim samym polu roboczym uruchomiliśmy w roku 2016, a ostatnia, o polu roboczym 2100x3100mm, została zainstalowana końcem 2019 roku. Poza tym nasz park maszynowy uzupełniają trzy plotery laserowe o polach roboczych 1200×800, 1600×1000 i 1500x1200mm.

Pracujemy w płytach plexi, poliwęglanu, PCV, MDF, wiórowych i wielu innych materiałach reklamowych. Dzięki maszynom CNC mamy duży wachlarz możliwości.

Ja wygląda współpraca z firmą Seron? Czy maszyny spełniają Państwa oczekiwania?
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionych maszyn, spełniają one wszystkie nasze oczekiwania. Gdy zdarzy się jakaś usterka – serwis maszyn jest błyskawiczny. Jest to dla nas bardzo ważne ze względu na terminowość zleceń, która w naszej firmie ma wysoki priorytet. Podejście pracowników firmy Seron również sprawdza się od lat, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną klienta: http://mar-plex.pl/ oraz profilem na Facebooku Mar-Plex

Firmie Mar-Plex doradzał
Damian Czochara
Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży

Maszyna wybrana przez klienta

Centrum obróbcze Expert

Wybierz dla siebie najlepszą konfigurację maszyny z najwygodniejszą ratą!

Kontakt z doradcą