CAD/CAM CUTLEADER ULTIMATE

Zapytaj o ofertę
Kategoria:

Opis

CAD/CAM CUTLEADER ULTIMATE

CutLeader jest profesjonalnym oprogramowaniem, zawierającym w sobie edytor rysowania, moduł nestingu oraz bazę danych: detali i arkuszy. Program umożliwia symulację procesu cięcia, dzięki czemu można sprawdzić czy proces cięcia będzie przebiegał prawidłowo z założeniami programisty.

Interfejs wielu dokumentów tj. oprogramowanie automatycznie przypisuje wejście / wyjście do wzorca w oparciu o ustawienia w schemacie.

Aby uzyskać najlepszą jakość narożników, system udostępnia funkcję dzięki której można przypisać rogi do różnych narożników.

Program oferuje funkcję wspólnego cięcia, przez co w przypadku regularnych kształtów można znacząco skrócić czas obróbki i zaoszczędzić materiał.

CutLeader udostępnia funkcję wyróżniającą przy cięciu rysunku wektorowego. Dane geometryczne wektorowe z zewnętrznych systemów CAD często zawierają krzywe (splines, bezier, itp.), które CutLeader automatycznie konwertuje na dostosowane do potrzeb CNC łuki i linie. Te łuki i linie są automatycznie zoptymalizowane, aby zwiększyć prędkość cięcia.