OPROGRAMOWANIE CAD/CAM ABRYS SYSTEM 2.0

Zapytaj o ofertę
Kategoria:

Opis

OPROGRAMOWANIE CAD/CAM ABRYS SYSTEM 2.0

Najważniejsze funkcje programu Abrys System 2.0:

  • Inteligentna fabryka mebli. Produkcja sterowana jest zamówieniami. Nowoczesne oprogramowanie integruje we wszystkie procesy zachodzące w produkcji mebli i ich sprzedaży, łączące bezpośrednio zamówienia z produkcją mebli. Zaawansowany system udostępnia konfigurator mebli, zintegrowany z danymi handlowymi z jednej strony oraz z danymi produkcyjnymi z drugiej. Konfigurator działa poprzez internetowy system przetwarzania zamówień mebli.
  • Katalog i zamówienia w chmurze. Stały dostęp projektantów do aktualnego katalogu. Integracja z siecią sprzedaży działa w czasie rzeczywistym, co oznacza proste i szybkie przetwarzanie zamówień. Pomaga także uniknąć wielu błędów, ponieważ nie istnieje konieczność przenoszenia danych pomiędzy programami.
  • Modułowość rozwiązań. Oprogramowanie modułowe z jedną bazą danych to możliwość dostosowania programu do różnej skali produkcji: od małej stolarni po bardzo duże firmy meblowe, poprzez dobór poszczególnych modułów i stanowisk. w skład oprogramowania wchodzą: moduły projektowo sprzedażowe, moduły koordynacji zamówień, moduły technologiczno-produkcyjne.
  • Indywidualizacja oferty. Dzięki innowacyjnemu systemowi reguł technologiczno-konstrukcyjnych nawet meble nietypowe mogą być produkowane w sposób tak zautomatyzowany jak te z katalogu. Zaawansowany system pozwala tak budować graficzną bazę danych, aby za pomocą kilku definicji można było konfigurować tysiące zróżnicowanych mebli. Pozwala zwiększyć elastyczność firmy w dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb.
  • Automatycznie generowane kody na CNC. System automatycznie zasila centra obróbcze CNC programami w czasie rzeczywistym. Każda zmiana czy nietypowość, powstała w procesie konfiguracji mebli, jest automatycznie odzwierciedlona w programach CNC, generowanych dynamicznie i przesyłanych na maszynę. Dzięki temu uzyskujemy pełną automatyzację produkcji bardzo zróżnicowanych mebli.
  • Integracja z systemami ERP. Dzięki otwartej architekturze programu oraz baz danych, można łączyć go z różnymi systemami zarządzania firmą i sterowania produkcją jak SAP, MS Dynamisc AX, i wiele innych.